Rehabilitace Rehasport

Reference

Řekli o nás

Richard Hynek

- mistr světa v Trifecta Spartan Race

Jednoznačně nejlepší fyzioterapie, kde jsem kdy byl.  S každou návštěvou jsem vždy maximálně spokojen. 

Jakub Jakoubek

Do Rehasportu docházím často. Hlavně na pravidelné kontroly a vždy mě těší ta skvělá atmosféra a
profesionální přístup. Děkuji Rehasportu za péči. Určitě doporučuji navštívit.

Petr Dorňák

S Rehasport fyzioterapii spolupracuji více než 1 rok a jsem velice spokojený. Vždy vše probíhá s
naprostým profesionálním přístupem. Osobně jsem měl často problémy s vymknutými kotníky.
Poslední úraz jsem měl vyléčený správně a velmi rychle, díky pravidelným návštěvám rehabilitace v
Benicích. Zapojil jsem mimo fyzioterapii také cvičení a posilování, které mi poradil fyzioterapeut.
Aktuálně už řešíme pouze prevenci proti zranění, regeneraci, různé kompenzační cvičení a věřím, že
díky správnému tejpování, si už kotník nevymknu. Moc děkuji a doporučuji.

Adam Volák

Do Rehasportu dojíždím z Plzně. Ochota, milé jednání a příjemné prostředí jsou určitě jedny z důvodů, proč se vždy rád vracím. Zkušený fyzioterapeut mi vždy nabídne individuální přístup, díky kterému spolu s moderními metody a vybavením vždy přijde na příčinu mého problému. Z každé návštěvy vždy odcházím spokojený a uvolněný s pocitem maximální péče a přátelského přístupu z druhé strany. Nejen sportovcům určitě mohu doporučit.

Sandra Mašková

Podle mě jedničky ve svém oboru. V Rehasportu mi pomohli vyléčit dlouho sportem přetěžované rameno. Problém v rameni byl natolik velký, že jsem nemohla trénovat a připravovat se na soutěže. Verdikt ortopedů zněl: operace. Díky rehasportu jsem ale dosáhla zlepšení takového, že jsem zase mohla nastoupit do zápasu. To vše bez operativního zásahu 🙂 Za mě 6 ******

Dušan Domović Bulut

Po vítězství na 3x3 Games 2015 k nám do rehabilitace přišel i nejlepší hráč 3x3 basketbalu na světě Dušan Domović Bulut. Rehabilitace Rehasport zajišťuje sportovní fyzioterapii pro špičkové sportovce jak na jednorázových sportovních akcích, tak v rámci dlouhodobé spolupráce s jednotlivými sportovci.

Jiří Mužík

Rehabilitaci Rehasport důvěřuje i halový mistr Evropy, vicemistr Evropy, český rekordman, dvojnásobný olympionik a kondiční trenér Jiří Mužík. Atletické legendě Jiřímu Mužíkovi pomáháme s doléčováním zranění i po velmi úspěšné sportovní kariéře.

Daniel Havel

Daniel Havel je rychlostní kanoista - kajakář, bronzový medailista z olympijských her. S Rehasportem spolupracuji druhým rokem, nejvíce s Jánem Pisarčíkem, kterému se oddávám do péče jak v tréninkovém, tak v závodním období. Jeho přístup je velice profesionální, má výborné zkušenosti a znalosti, obzvlášť s Theragunem. Jsem velice rád, že jsem se s Jánem potkal a mohu s ním i s celým teamem Rehasportu spolupracovat.

Matouš Kohout

Matouš Kohout je zápasník MMA - dlouho jsem opomíjel regeneraci těla, chci od něj maximum, ale nedával jsem mu žádnou péči... Naštěstí jsem se potkal s lidmi z Rehasportu, kteří se mě ujali a zlatý ruce Jána Pisarčíka se o mě každý týden starají už nějaký měsíc a za to jim patří velký díky! I tohle je cesta bojovníka.

Lukáš Hodboď

Lukáš Hodboď je český vrcholový běžec - příjemné prostředí kam se rád vracím. Vždy usměvavý fyzioterapeut Ján Písarčik mi pokaždé pomůže nejen s problémy, ale hledá především jejich příčinu a doporučí vhodná kompenzační cvičení. Díky jeho pomoci jsem schopen se rychleji vrátit do tréninkového procesu. Návštěvu Rehasport rehabilitace bych doporučil každému!

 

Vojtěch Heger

Vojtěch Heger je mistr Evropy do 23 let ve slalomu na divoké vodě -  perfektní péče o tělo, profesionální přístup a kamarádská atmosféra. Mohu doporučit jak profesionálním sportovcům tak i amatérům. Terapie probíhá pod dohledem profesionála a v příjemném prostředí. Vždy se na Fyzio těším. Doporučuji na 100%.