Rehabilitace Rehasport

Náš tým

Mezi hlavní činnost Jitky Kobrové patří diferenciální diagnostika a léčba pacientů s bolestmi bederní a krční páteře a vyhřezlou ploténkou. Specializuje se na řešení bolesti funkčního charakteru a stavy poúrazové či pooperační. Svou praxi zaměřuje převážně na práci s dospělými. Dětským klientům se věnuje až od staršího školního věku.

K diagnostice, terapii a prevenci poruch pohybového aparátu využívá Jitka Kobrová zejména Mechanické Diagnostiky a Terapie dle Robina McKenzieho ve které je od roku 2018 autorizovaný specialista – certifikovaný terapeut (Cert. MDT) . Dále metodiky cvičení ve vývojových řadách jako Dynamickou Neuromuskulární Stabilizaci dle Koláře, kinesiotaping, techniky myoskeletální medicíny aj. Je certifikovaným lymfoterapeutem.

Více

Bakalářské vzdělání Lucie získala na na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, během kterého se zúčastnila několika kurzů zaměřených převážně na sport, ze kterých při terapiích často čerpá. V praxi se převážně věnuje právě sportovní fyzioterapii, ke které má osobní vztah díky své sportovní minulosti z rychlostní kanoistiky. Mimo to se věnuje i obtížím pohybového aparátu způsobených každodenními činnostmi a dnešními pracovními nároky a špatnými návyky. Pracuje hlavně s dospělými a dětmi od 12 let.

Více

 

Hledáme fyzioterapeuta

Do privátní ambulance Rehabilitace Rehasport v Praze 10-Benicích, hledáme kolegu/kolegyni fyzioterapeuta na poloviční úvazek s možností rozšíření. Čeká vás příjemné prostředí, nejmodernější přístroje, široké spektrum pacientů převážně z řad sportovců či aktivních jedinců, možnost podílení se na zdravotnickém zajištění sportovních akcí a atraktivní finanční ohodnocení.

Více