Rehabilitace Rehasport

Reference - Klienti

Do Rehasportu do často. Hlavně na pravidelné kontroly a vždy mě těší ta skvělá atmosféra a profesionální přístup. Docházím k Fyzioterapeutovi Jánu Pisarčíkovi a jsem velice spokojený. Vždy mě dal dohromady ať už to bylo jakékoliv zranění. Děkuji Rehasportu za péči. A určitě doporučuji navštívit.

Jakub Jakoubek

Mám se rád, a proto vyhledávám skutečné odborníky.
J. Pisarčík mi pomohl v počátcích starostí s výhřezem plotýnky. A jako bonus mi poradil i s hamstringy, se kterými mám další trable. Šikovné ruce a obsáhlé zkušenosti Jánčiho vřele doporučuji.

Tomas Kucera

S Rehasport jen ta nejlepší zkušenost! Příjemné prostředí, kde se člověk i tak cítí. Profi a vstřícný přístup a postoj: nic není problém vyřešit, ve mě vyvolává naprostou důvěru. Díky spolupráci s J. Pisarčík, který je naprostý profesionál, mě mých "bolístek" nejen zbaví, ale také naučí s nimi pracovat a předcházet jim. Každý sportovec tuto cestu, kdy je nám i vysvětleno, jak na sobě pracovat, velmi ocení.

Bara Stejskalova

Do Rehasportu docházím pravidelně na fyzioterapii k fyzioterapeutovi Bc. Jánovi Pisarčíkovi, který mě vždy dá maximálně dohromady a pomůže mi s jakýmkoliv problémem. Práce s ním je kvalitní a vždy doporučí nějaké rady na doma. Při práci se maximálně soustředí na svůj výkon a snaží se tomu dát maximální soustředěnost. Takže se nemusíte bát, že by Váš čas věnoval jiným věcem a neodvedl kvalitní práci. Prostředí na mě působí moc příjemně a nemohu si na nic stěžovat, nejlepší klinika, kam jsem kdy docházel a proto každému z Vás doporučuji vyzkoušet. Kvalitní práce!

Josef Drbohlav

Rehabilitace Rehasport má krásné čisté zázemí, prostornou vyšetřovnu/ordinaci, která disponuje různorodým množstvím cvičebních pomůcek a také mnoho kvalitních přístrojů, pro kvalitní péči. Vždy jsem odcházela s pocitem, že mi byla věnována maximální péče. Že mi bylo vše srozumitelně vysvětleno, doporučeno co můžu pro vyřešení problému dělat sama a raději ještě jednou zopakováno, abych si vše opravdu zapamatovala 🙂
Péči Rehasport týmu můžu jedině doporučit.

Vendula Soukupová

Příjemné prostředí, sympatičtí terapeuti, komplexní přístup. Můžu jen doporučit.

Anna Reiterová

Děkuji za profesionální přístup a řešení mých potíží se zády. Nejprve jsem absolvovala pečlivé vyšetření a po několika dalších návštěvách obtíže ustoupily! Paní fyzioterapeutka mě naučila i cviky, které mohu sama cvičit doma, což se v této době obzvlášť hodí. Paní fyzioterapeutka je sympatická a opravdu se snaží najít příčinu bolesti. Mohu jen doporučit!

Kateřina Steckerová

Rehabilitace mi velmi pomohla s castou bolesti zad. Pani fyzioterapeutka je velice mila a opravdu sve praci rozumi a bavi ji to:-)muzu jen doporucit, Klara

Klara Jirakova

S Rehasport fyzioterapii spolupracuji více než 1 rok a jsem velice spokojený. Vždy vše probíhá s naprostým profesionálním přístupem. Osobně jsem měl často problémy s vymknutými kotníky. Poslední úraz jsem měl vyléčený správně a velmi rychle, díky pravidelným návštěvám rehabilitace v Benicích. Zapojil jsem mimo fyzioterapii také cvičení a posilování, které mi poradil fyzioterapeut. Aktuálně už řešíme pouze prevenci proti zranění, regeneraci, různé kompenzační cvičení a věřím, že díky správnému tejpování, si už kotník nevymknu. Moc děkuji a doporučuji.

Petr Dorňák

Letošní podivnou sezónu jsem byla donucena přerušit kvůli zlomenině ukazováčku pravé ruky, s tím se vážně nedá v OCR kvalitně závodit. Na pomoc jsem se obrátila k rehabilitaci RehaSport , jejichž terapeuti mají se sportovci bohaté zkušenosti. Díky nadstandardní péči, skvělému vybavení a hlavně užitečným radám a cvičení od Jana Pisarčíka už pomalu plánuji návrat k těžkým překážkovým tréninkům a závodění . Moc děkuji . Klára

Klára Lokajíčková

Podle mě jedničky ve svém oboru. V Rehasportu mi pomohli vyléčit dlouho sportem přetěžované rameno. Problém v rameni byl natolik velký, že jsem nemohla trénovat a připravovat se na soutěže. Verdikt ortopedů zněl: operace. Díky rehasportu jsem ale dosáhla zlepšení takového, že jsem zase mohla nastoupit do zápasu. To vše bez operativního zásahu 🙂 Za mě 6 ******

Sandra Mašková

Po vítězství na 3x3 Games 2015 k nám do rehabilitace přišel i nejlepší hráč 3x3 basketbalu na světě Dušan Domović Bulut. Rehabilitace Rehasport zajišťuje sportovní fyzioterapii pro špičkové sportovce jak na jednorázových sportovních akcích, tak v rámci dlouhodobé spolupráce s jednotlivými sportovci.

Dušan Domović Bulut

Rehabilitaci v Benicích jsem navštívil po několikaměsíčních bolestech zad a musím říci, že v ordinaci je velmi šikovná a sympatická fyzioterapeutka, která si na základě svého vlastního vyšetření určí diagnózu pacienta a poté navrhne vhodnou terapii. Po vyšetření mi fyzioterapeutka ukázala několik celkem jednoduchých cviků a protahování, které jsem dostal za úkol opakovat několikrát za den. Bylo mi vysvětleno, že správné ohýbání páteře zatlačí poškozenou ploténku zpět do své původní polohy, což se také po pár dnech poctivého cvičení stalo a napětí a bolesti zad jsou v mém případě mnohem mírnější.

Jan Jiracek

Rehabilitaci Rehasport důvěřuje i halový mistr Evropy, vicemistr Evropy, český rekordman, dvojnásobný olympionik a kondiční trenér Jiří Mužík. Atletické legendě Jiřímu Mužíkovi pomáháme s doléčováním zranění i po velmi úspěšné sportovní kariéře.

Jiří Mužík