Rehabilitace Rehasport

Jak správně rehabilitovat – 3. díl: Jak správně pečovat o jizvu

Fyzioterapeuti z rehabilitace Rehasport natáčejí cyklus videí „Jak správně rehabilitovat“. Tato videa Vám pomohou a poradí jak můžete správně rehabilitovat po úrazech, operacích atd. sami doma. Ne vždy se k Vám totiž v nemocnicích či jiných rehabilitačních ústavech všechny informace a rady dostanou. Proto sledujte náš kanál na youtube.com ať Vám neunikne žádný díl.

3. díl Jak správně pečovat o jizvu

Ve třetím díle si ukážeme, jak správně pečovat o jizvu po operacích, aby nedocházelo k srůstům okolních tkání. S péčí o jizvu by se mělo začít ihned po vyndání stehů a pokračovat s ní až do 3. měsíců od vzniku jizvy. Fyzioterapeuti z rehabilitace Rehasport Vám vysvětlí čím je jizva tvořena, proč se o ni v autoterapii starat a co se může stát pokud to necháte být.

V tomto díle z cyklu “Jak správně rehabilitovat” si představíme, jak správně pečovat o jizvu. Dozvíte se, čím je jizva tvořená, proč se o ni v autoterapii starat a co hrozí v případě, že se jizvě věnovat nebudete. Fyzioterapeuti z Rehabilitace Rehasport vám ukáží praktické postupy, které využijete od vyndání stehů až 3 měsíce od vzniku jizvy. Také se dozvíte kdy, jak a čím jizvu udržovat vláčnou, aby v hladké cestě vaší rehabilitace vůbec nic nestálo.

Veškeré informace o rehabilitaci Rehasport naleznete na
http://rehabilitace.rehasport.cz/

Všechny produkty potřebné pro rehabilitaci naleznete na
https://www.rehabilitacnipomucky.cz/