Mgr. Miroslav Brůža – registrovaný fyzioterapeut, lymfoterapeut

Mirek vystudoval fyzioterapii na FTVS UK. Díky svému studijnímu zaměření a všestrannému zájmu o sport, rád řeší různorodou problematiku pohybového aparátu sportovců. Ve své praxi však s úspěchem pracuje i s pacienty, kteří své tělo přetěžují při činnostech každodenního života a to nevhodnými pohybovými stereotypy plynoucí z pracovního zatížení. S dětmi pracuje od mladšího školního věku.


Specializuje se na akutně vzniklé obtíže pohybového aparátu, kdy využívá zejména metodik manuální léčby. U chronických obtíží se snaží najít společně s klienty primární původ těchto obtíží a pomocí cíleného cvičení tyto potíže odstranit. V rámci komplexní fyzioterapie využívá v souladu s diagnózou a předpoklady klienta techniky myoskeletální medicíny dle Lewita, kinesiotaping, cvičení ve vývojových řadách či sensomotorickou stimulaci a stabilizaci pohybového aparátu. V roce 2015 se po absolvování kurzu manuální lymfodrenáže stal certifikovaným lymfoterapeutem.


Své vynikající pracovní zkušenosti a schopnost multidisciplinárního řešení rozličného spektra diagnóz získal například v Rehabilitační nemocnici Beroun, ÚVN Praha či ve Vědeckém a servisním pracovišti tělesné výchovy a sportu CASRI (Sport Research Institute of Czech Armed Forces).


Nyní často doprovází samotné sportovce a týmy na jejich vrcholné soutěže (Světové hry 2017, Roller Games 2017 - mistrovství světa v inline hokeji), a soustavně se stará o českou reprezentaci žen ve florbale, kterou připravuje na mistrovství světa. Jeho optimistický přístup k životu se odráží i v práci, kde zastává heslo, že: „Práce se sportovci je jen něco navíc a většinou za odměnu.“

zpět

Objednejte se na:

602 777 701

602 777 725

Nepřehlédněte

Fyzioterapeuti z rehabilitace…

Křest publikací Lymfotaping a…