Bc. Ján Pisarčík - fyzioterapeut

Bc. Ján Pisarčík - fyzioterapeut

Bc. Ján Pisarčík

Kromě práce v nestátním zdravotnickém zařízení Rehabilitace Rehasport pracuje Ján jako vedoucí fyzioterapeut Rehasport OCR Elite Teamu. Bakalářské vzdělání získal na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, kde zakončil studium s pochvalným uznáním za mimořádně a vynikající znalosti. Momentálně studuje navazující magisterský program Fyzioterapie - specializace ve zdravotnictví na Fakultě tělesné výchovy a sportu v rámci Univerzity Karlovy v Praze. Ve své diplomové práci a výzkumu se zabývá funkcí, řetězením a způsoby terapie fascií a účinky metody tissue flossing na rozsah pohybu v oblasti dolních končetin. V průběhu bakalářského studia se zúčastnil vícero odborných kurzů z oblasti fyzioterapie a fitness v České republice, ale i v zahraničí. Absolvoval odborné stáže pod vedením zkušených fyzioterapeutů v SK Slavia Praha a ASC Dukla Praha.
 
V minulosti se profesionálně věnoval fotbalu, byl členem Slovenské mládežnické reprezentace a hráčem ŠK Slovan Bratislava v dorosteneckých kategoriích. I proto využívá svoje fyzioterapeutické znalosti nejčastěji k terapii profesionálních a výkonnostních sportovců.
Ve své praxi spolupracuje s vícero olympioniky, mistry světa nebo Evropy, českými reprezentanty a jinými vrcholovými sportovci.
 
Ján je zakladatelem a hlavním lektorem dvoudenního kurzu s názvem "Terapeutické využití Spophy Flossbandu". Jako jediný český nebo slovenský fyzioterapeut, je součástí Therabody University se sídlem v USA a držitelem "Master Trainer certificate". Díky tomu je také hlavním lektorem jednodenního kurzu "Terapeutické využití Theragunu". V rámci vzdělávání se také věnuje psaní informativních článků pro veřejnost a natáčení naučných videí z prostředí fyzioterapie. Ve své praxi nejčastěji využívá prvky z metodik McKenzie, PNF, Spiraldynamik, DNS, měkké a mobilizační techniky. Z praktických terapeutických technik velmi rád používá cupping, tissue flossing a kinesiotaping. Jan věří, že se každý pacient dokáže uzdravit sám, pokud je nasměrován na správnou cestu a jsou mu poskytnuty ty správné nástroje a informace. Věří, že místo toho, aby bolest ovládala život pacienta, zvládne každý pacient ovládat bolest ve svém životě.


zpět

Objednejte se na:

602 777 701

602 777 725


 

Nepřehlédněte

Online konzultace s…

15. 12. 2020

Máte problém s pohybovým aparátem a…

Druhý díl se zabývá správnou…