Online konzultace s fyzioterapeutem
Máte problém s pohybovým aparátem a nevíte na koho se obrátit? Potřebujete radu ohledně rehabilitace po zranění nebo po operaci? Chcete konzultovat svůj zdravotní stav s odborníkem z prostředí fyzioterapie, rehabilitace či sportovní terapie? Potřebujete poradit jak cvičit, případně jak správně využívat rehabilitační pomůcky, jako například masážní válce nebo tejpovací pásky? Nechcete čekat několik dní na volný termín u lékaře nebo fyzioterapeuta? Připojte sa do naší online poradny, která je zde pro vás zcela zdarma a svůj dotaz zkonzultujte s jedním z našich zkušených fyzioterapeutů.
 
Na vaše dotazy bude odpovídat:
 
každý sudý týden v pondělí od 13:45 do 14:45.

nebo
 
každý lichý týden v úterý od 17:00 do 18:00
 
 
K online konzultaci využíváme platformu ZOOM (jak si ZOOM nainstalovat a používat naleznete zde). V dané online místnosti na vás bude čekat fyzioterapeut, připravený odpovídat na vaše dotazy.

Připojit se můžete pomocí následujícího odkazu, který vám stáhne ZOOM a připojí.
V případě, že už ZOOM na svém zařízení máte, tak se připojte prostřednictvím údajů níže.
Meeting ID: 309 253 6348 
Heslo: Rehasport 

Fyzioterapeut sa vám může z omezených časových důvodů věnovat maximálně 10 minut, aby se mohl následně věnovat dalším klientům a jejich dotazům.
 
Během online konzultace není možné vytvářet si zvukový ani obrazový záznam terapeuta. V případě, že na váš dotaz nebude možné odpovědět do 10 minut, můžete si s naším terapeutem dohodnout osobní vyšetření v našem nestátním zdravotnickém zařízení Rehabilitace Rehasport.
 
Online konzultace s fyzioterapeutem nenahrazuje komplexní vyšetření lékařem ani fyzioterapeutem! Názor terapeuta na Váš zdravotní stav je možné považovat jen za prosté doporučení.
 

Objednejte se na:

602 777 701

602 777 725


 

Nepřehlédněte

Online konzultace s…

15. 12. 2020

Máte problém s pohybovým aparátem a…

Druhý díl se zabývá správnou…